Kenge

Kenge смотреть последние обновления за сегодня на .

Mandi Nishtulla ft. Bes Kallaku - Sarile

10935997
74863
2209
00:03:10
25.11.2023

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗠𝗮𝗻𝗱𝗶 𝗡𝗶𝘀𝗵𝘁𝘂𝗹𝗹𝗮 𝗳𝘁. 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 - 𝗦𝗮𝗿𝗶𝗹𝗲 ✔️ Did you subscribe to 𝗘.𝗕 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 🎵 Lyrics by: 𝗠𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗡𝗜𝗦𝗛𝗧𝗨𝗟𝗟𝗔, 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜, 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 🎹 Solo: 𝗜𝗟𝗜𝗥 𝗧𝗜𝗥𝗢𝗡𝗦𝗜 🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗡𝗜𝗦𝗛𝗧𝗨𝗟𝗟𝗔 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎹 Connect with 𝗜𝗟𝗜𝗥 𝗧𝗜𝗥𝗢𝗡𝗦𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © E.B PRODUCTION & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #mandinishtulla #beskallaku #sarile #Folé

BUTRINT IMERI - MOJ DASHNI

33054509
84773
2135
00:02:57
27.07.2023

Stream or Download „MOJ DASHNI“ here 🎧 🤍 Music produced by BIGBANG, DaBest, An-Xo Lyrics by: Mak Zogaj, Butrint Imeri Video by Sekuence Executive Producer: Denis Avdiu BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 96 MGMT: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Dhurata Dora - PA MU (Official Video)

31361009
68183
1814
00:03:14
19.07.2023

Listen to "PA MU": 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ FOLLOW DHURATA DORA: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 TikTok: 🤍 YouTube: 🤍 Spotify: 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Produced: Panda Music Lyrics/Melody: Dhurata Dora, Tonic & Denk Beat: Bannzz x DjR Beatz Mix/Master: Menju Exekutive Producer: Ilir Balija Styling: Monda Kul, Dodona Avdiu Hair: Kaci Make-up: Ziha Beauty Video: RED JIMI Directed by Stefan Redjimi ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ℗ & © 2023 Sony Music & Dhurata Dora. All Rights Reserved. #DhurataDora #PAMU #DHURATA

DON XHONI - A M'DON

34282988
95740
2412
00:02:05
19.07.2023

Stream or Download now ''A M'DON'' 👇 🤍 Music produced by BIGBANG Lyrics by Don Xhoni Video by Sekuence Executive Producer: Denis Avdiu DON XHONI on Instagram: 🤍 ℗ & © AVD Digital & DON XHONI. All Rights Reserved.

BUTRINT IMERI x ERA ISTREFI - LONELY

5857140
47320
1346
00:02:58
23.11.2023

Music produced by BIGBANG Lyrics by Butrint Imeri & Era Istrefi Directed by Terry Paul Video production by Sekuence Executive Producer: Denis Avdiu BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 ERA ISTREFI on Instagram: 🤍 96 MGMT: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Ja na erdhi Viti i Ri Kenge per femije me tekst ne shqip

15182818
29019
0
00:02:11
13.03.2014

KENGE PER FEMJIE

Kenge Moj - Nata e Eranda Libohova - 7 Dhjetor 2023 - Show - Vizion Plus

35048
245
60
01:17:42
07.12.2023

Ne nje mbremje bashke me Eranda Libohova te ftuar special Liri Rasha, Soni Malaj dhe Frederik Ndoci. 11 yje të këngës shqiptare, 11 emra të mëdhenj, me famë e admirues, e që garantojne audiencë televizive, do të jenë pjesë e këtij edicioni të ri të “Këngë Moj”. Secili prej artistëve vjen me repertorin e tij më të mirë, superhite të karrierës sëtij, por edhe këngë të cilat do të donte ti kishte ne repertorin e tij dhe që i sjell për herë të parë. Subscribe: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 #kengemoj #vizionplustv #erandalibohova

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

32862719
70621
2048
00:02:48
11.08.2023

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua STREAM: 🤍 Produced by: Elgit Doda Lyrics by: Elgit Doda, Dafina Zeqiri, Ellinel, Klea, Romeo Melody by: Dafina Zeqiri, Elgit Doda Mix by: Cricket Master by: Awaxus Video: Entertmedia Executive Producer: Moneyz - Follow Dafina Zeqiri Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Facebook: 🤍 Follow Elgit Doda Instagram: 🤍 Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd. TEKSTI "Si Mua" Meta un sot Meta pa ty Meta pa shpirt Meta pa sy Se ti me nuk je,se ti me nuk je Nuk te kam harru Po du me te harru Po du me te pas larg Po du me te pas ktu Un e di sa dhem ti e di sa dhem Se ti kam dhen krejt Mi ke dhen krejt Ama sot prap vetem Ti ke hum njejt Un kam hum njejt Ama ndjenjat mbeten I kena dhon krejt I kena hum krejt A sa shum u deshem E ti sot per mu nuk je E ti sot per mu nuk je Refreni Si mua si mua si mua Si mua je ti.. Si mua si mua si mua Si mua je ti Si mua si mua si mua Si mua je ti Se ti si mua si mua je Se ri si mua si mua je Nuk kam mo fryme Oksigjeni mu ka bo tym E zemra po therret 112 Pulsi ne emergjenc vec per ty O Ti ma ti ma Ma the qe skem mu nda Ke hi ngjynah gjynah Sdi a je tu e pa Se ti kam dhen krejt Mi ke dhen krejt Ama sot prap vetem Ti ke hum njejt Un kam hum njejt Ama ndjenjat mbeten I kena dhon krejt I kena hum krejt A sa shum u deshem E ti sot per mu nuk je E ti sot per mu nuk je Refreni Si mua si mua si mua Si mua je ti.. Si mua si mua si mua Si mua je ti Si mua si mua si mua Si mua je ti Se ti si mua si mua je Se ri si mua si mua je #dafinazeqiri #elgitdoda #simua

Këngë patriotike

2588349
6442
279
00:17:24
27.09.2021

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Arboni on… FB: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Kenge Moj - Nata e Ervis Behari - 30 Nentor 2023 - Show - Vizion Plus

166354
1598
173
01:19:29
30.11.2023

Ne nje mbremje bashke me Ervis Behari te ftuar special Dashnor Behari, Altin Sulku, Ylli Baka, Free MC. 11 yje të këngës shqiptare, 11 emra të mëdhenj, me famë e admirues, e që garantojne audiencë televizive, do të jenë pjesë e këtij edicioni të ri të “Këngë Moj”. Secili prej artistëve vjen me repertorin e tij më të mirë, superhite të karrierës sëtij, por edhe këngë të cilat do të donte ti kishte ne repertorin e tij dhe që i sjell për herë të parë. Subscribe: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 #kengemoj #vizionplustv #ervisbehari

Kenge Moj - Juliana Pasha & Ervis Behari - Nata finale - Vizion Plus

13363149
22663
922
00:09:30
09.06.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #natafinale Subscribe: 🤍

Ervis Behari & Altin Sulku | Kolazh - Kenge Moj

87193
705
31
00:05:03
03.12.2023

Në një mbrëmje bashkë me Ervis Behari të ftuar special Dashnor Behari, Altin Sulku, Ylli Baka dhe Free MCs. 11 yje të këngës shqiptare, 11 emra të mëdhenj, me famë e admirues, e që garantojnë audiencë televizive, do të jenë pjesë e këtij edicioni të ri të “Këngë Moj”. Secili prej artistëve vjen me repertorin e tij më të mirë, superhite të karrierës së tij, por edhe këngë të cilat do të donte ti kishte ne repertorin e tij dhe që i sjell për herë të parë. Subscribe: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 #kengemoj #vizionplustv #ervisbehari

MAAJABU YA KENGE/ SUMU / KUHUSISHWA NA USHIRIKINA NA KUMEZA DHAHABU MACHIMBONI

12990
44
6
00:08:16
07.04.2020

KARIBU NDUGU MPENDWA WHAT'S APP +255 683 272 357 #DNJLSTUDIO #2023 #©™✓ #YOUTUBE #SHORTS #GOD #JESUS #LORD #GOOGLE #LIFE #DMENDTV #JIPEMEDIA #LITEMEDIA #NGUNAMEDIA

Savanna -Kenge Shpirti

2278952
9968
00:02:55
13.10.2019

ONIMA - 🤍

Big Bad Kenge (Megalania as Kenge) (Reuploaded)

30121
227
15
00:02:19
17.08.2022

Sorry for deleting this video earlier, I was trying to make my channel eligible for monetization. I don't own the clips or music I used, all rights go to Megabeasts, and Disney JR. patreon.com/user?u=87696195 Support me for my work.

" Sa i dua frutat " - Këngë për fëmijë - Kids song

18474414
22287
0
00:02:36
24.05.2020

Music and Lyrics by - Sokol Marsi Production - S.Marsi All right reserved "TikTak Melodi" channel #kengeperfrutat #kengaefrutave #frutat #tiktakmelodi #tiktak #kengeshqiptare #kengeperfemije #muzikperfemije #melodiperfemije #perrallaperfemije #sokolmarsi #songforkids #kidsmusic #childrensmusic #kidsvideo #videoperfemije

Ervis Behari dhe Free MC - Kolazh - Kenge Moj

111066
1041
47
00:06:21
03.12.2023

Në një mbrëmje bashkë me Ervis Behari të ftuar special Dashnor Behari, Altin Sulku, Ylli Baka dhe Free MCs. 11 yje të këngës shqiptare, 11 emra të mëdhenj, me famë e admirues, e që garantojnë audiencë televizive, do të jenë pjesë e këtij edicioni të ri të “Këngë Moj”. Secili prej artistëve vjen me repertorin e tij më të mirë, superhite të karrierës së tij, por edhe këngë të cilat do të donte ti kishte ne repertorin e tij dhe që i sjell për herë të parë. Subscribe: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 #kengemoj #vizionplustv #ervisbehari

Luiz Ejlli - Frymë

2336226
48624
3153
00:02:57
22.11.2023

Out now - Luiz Ejlli - Frymë Listen on Spotify: 🤍 Listen on Apple Music: 🤍 Music: Elgit Doda Lyrics: Ida Nurçe Video: Drini Jaku #luizejlli #fryme #outnow #spotify #applemusic #topchannel #topalbaniaradio

Ervis Behari & Ylli Baka - Kolazh - Kenge Moj

117330
991
72
00:11:45
03.12.2023

Në një mbrëmje bashkë me Ervis Behari të ftuar special Dashnor Behari, Altin Sulku, Ylli Baka dhe Free MCs. 11 yje të këngës shqiptare, 11 emra të mëdhenj, me famë e admirues, e që garantojnë audiencë televizive, do të jenë pjesë e këtij edicioni të ri të “Këngë Moj”. Secili prej artistëve vjen me repertorin e tij më të mirë, superhite të karrierës së tij, por edhe këngë të cilat do të donte ti kishte ne repertorin e tij dhe që i sjell për herë të parë. Subscribe: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 #kengemoj #vizionplustv #ervisbehari

Irkenc Hyka - Kenge Shpirti (Official Video)

24187719
63309
1886
00:03:25
21.08.2019

🤍ONIMA- 🤍 Stream & Download: 🤍 Music: Irkenc Hyka Mix & Master Co Producer: Dj JOJO (Erjon Lleshi ) Lyrics: Endrit Mumajesi - MUMA Follow Irkenc Hyka: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Follow UnixMusic: Instagram: 🤍

MUZIK SHQIP 2023 POPULLORE - KENG POPULLORE 2023 - POTPURI DASMASH 2023

572631
1298
27
01:03:48
21.06.2023

MUZIK SHQIP 2023 POPULLORE - KENG POPULLORE 2023 - POTPURI DASMASH 2023 - Gezuar 2023, Hitet Popullore 2023, Gezuar 2023, Potpuri Dasmash 2023 & Hite Dasmash 2023, popullore 2023, keng dasmash 2023,muzik shqip 2023 popullore, hitet 2023 popullore, hitet e reja shqip 2022 popullore The EMRACOM YouTube channel is the home for all music videos of the world’s leading Albanian Folk record label! We feature the latest music videos by EMRACOM’ artists like Meda, Sinan Hoxha, Sinan Vllasaliu, Emral Fejzullahu, Sabri Fejzullahu, Vjollca Haxhiu, Gili, Mentor Kurtishi, Bajram Gigolli and many, many more! Follow EMRACOM: 🤍 🤍 🤍

21 Minuta Këngë Mix - për Fëmijë të vegjël

13618047
22701
0
00:20:38
21.10.2021

21 Minuta Këngë Mix - për Fëmijë të vegjël Për më shumë video dhe kënge nga kanali jon klikoni ketu: 🤍 Music and Lyrics: Copyright ''Alpha Kids songs''

ERVIS BEHARI - Nata finale - Kenge Moj (Official Video)

286601
492
15
00:06:49
24.03.2023

ERVIS BEHARI - Nata finale - Kenge Moj (Official Video) ... ▶️ SUBSCRIBE: 🤍 🤍 🤍 🤍 ... #ErvisBehari #NataFinale #KengeMoj

🛀 Qupa Qupa Mami💦 Këngë për fëmijë ♫ Bubrreci TV #kengeperfemije #qupaqupamami

1824837
2113
0
00:05:17
17.04.2022

🛀 Qupa Qupa Mami💦 Kënga që të gjithë fëmijët e adhurojnë dhe e dëgjojnë dhe këndojnë çdo herë që bëjnë dush dhe i lanë nëna e tyre! 🛁 Kjo këngë i mëson fëmijët me ndjenjen e bukur që fitohet pasi që ata të bëjnë dush 🚿 dhe i'u largohet fobia nga uji💦, shamponi 🧼 dhe ndrojtja për tu larë.🧽 🚀 Të gjitha këngët më të bukura për fëmijë në gjuhën shqipe nga Bubrreci TV Këngë për Fëmijë 👉 ✔️Spotify: 🤍 📌Bubrreci TV - Playlistat më të mira me këngë për fëmijë shqip 👉 🤍 Mëso dhe këndo së bashku me Bubrreci TV në këtë koleksion të pabesueshëm të këngëve për fëmijë në gjuhën shqipe! Në këtë video, do të gjeni disa nga këngët më të njohura për fëmijë si: "Moj Bubrrec", "O sa mire O sa keq", "Hapa Dollapa", "Macja le te lahet", "Rrotat e Autobusit", "Zilja Tring", dhe shumë këngë të tjera për fëmijë.Këto këngë janë të përshtatshme për fëmijët e të gjitha moshave dhe do t'ju ndihmojnë të mësoni dhe të këndoni së bashku me familjen tuaj. Këto video janë gjithashtu të përshtatshme për t'u përdorur si një playlist 20-minutëshe e kengëve për fëmijë në gjuhën shqipe, që do t'ju ndihmojë të mbajni fëmijët tuaj të angazhuar dhe të kënaqur gjatë gjithë ditës. Mos e humbisni këtë video të mrekullueshme dhe filloni të këndoni këngët më të bukura për fëmijë në gjuhën shqipe së bashku me Moj Bubrrec dhe Qingji Vogel tani! 🔥 Të gjitha këngët më të bukura për fëmijë në gjuhën shqipe 👇🏻 📌 🎧 Moj Bubrrec ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Qingji i Vogël ♫ 👉 🤍 📌 🎧 O sa mire, O sa keq ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Hapa Dollapa ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Macja le të Lahet ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Rrotat e Autobusit ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Zilja Tring ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Kafshët Shtëpiake ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Kënga e Ditëlindjes ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Alfabeti në Gjuhën Shqipe ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Koka, krahët, gjunjët dhe gishtat ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Dhjetë Bebet në Krevat ♫ 👉 🤍 📌🎧 Te Dentisti ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Ngjyrat për fëmijë ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Mjetet e Transportit ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Banane dhe Dredhëza ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Familja e Gishtave ♫ 👉 🤍 📌 🎧 Baby Shark Dance Shqip ♫ 👉 🤍 🚀 Social Media: 🔥 - YOUTUBE 👉 🤍 👥 - FACEBOOK 👉 🤍 🎵 - TIKTOK 👉 🤍 📸 - INSTAGRAM 👉 🤍 👨‍👧‍👧- Portali për Prindër 👉 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ • Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë "Bubrreci TV" të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. • Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni tek adresa: bubrreci.tv🤍gmail.com #kengeperfemije #bubrrecitv #qupaqupamami

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

48156108
180543
7352
00:03:29
14.05.2019

STREAM: 🤍 Kthema Kohen, remix i kenges Shyhrete Behluli Ende e dua 🤍 Melody & Lyrics: Ilir Berani Video : Reverse infocricketmusic🤍gmail.com Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd.

Nis finalja e madhe me një këngë nga ish-konkurrentët e këtij edicioni të BBV - Big Brother Vip 2

1862312
9067
482
00:03:10
06.05.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Noizy x Stresi - Medalioni (Official Video)

38083533
140880
6288
00:03:12
19.05.2023

Noizy x Stresi - Medalioni (Official Video) ▸ Follow Noizy Instagram : 🤍 ▸ Follow Stresi Instagram : 🤍 2023 OTR Records

⏰ Tik-tak nuk ndalon - Ga Ga Këngë për fëmijë

1181482
269
0
00:02:32
13.05.2023

Derisa Beni është në gjumë, miu i zgjuar dëshiron t’i arrijë kokoshkat që qëndrojnë afër orës së murit. Ai ngjitet e bie prapë por nuk dorëzohet derisa t’i marrë kokoshkat që i duken kaq të shijshme! Tik-Tak nuk ndalon- Këngët më të mira për fëmijë nga Ga Ga Këngë për fëmijë! Në Ga Ga Këngë për fëmijë ne e dimë që fëmijët janë të lumtur, kuriozë dhe krijues. Prandaj, kemi sjellur 3D animacione për fëmijë për të stimuluar imagjinatën e tyre dhe për t'i mbushur zemrat e tyre me gëzim dhe çudi! Shkarko aplikacionin për Andriod: 🤍 Shkarko aplikacionin për iOS: 🤍 🔔Bëni subscribe kanalin tonë për të parë video të reja çdo javë! 🤍 👍Bëni like faqen tonë në Facebook! 🤍 🎵Instagram: 🤍 🎵 🎵 🎵 Teksti i këngës më poshtë! 👇 Tik- tak nuk ndalon, Ora n’murin tonë Kur 1 shënon Miun e rrëzon! Tik-tak nuk ndalon! Tik- tak nuk ndalon, Ora n’murin tonë Kur 2 shënon Miun e rrëzon! Tik-tak nuk ndalon! Tik- tak nuk ndalon, Ora n’murin tonë Kur 3 shënon Miun e rrëzon! Tik-tak nuk ndalon! Tik- tak nuk ndalon, Ora n’murin tonë Kur 4 shënon Miun e rrëzon! Tik-tak nuk ndalon! 🎵 🎵 🎵 Ga Ga Këngë për fëmijë është e licensuar nga LooLoo Kids. Teksti: Liridona Syla Inçizimi, miksimi dhe masterizimi: Dream House Studio Këndon: Margarita Daci Boshnjaku Producent: Arianit Fazliu LooLoo Kids in Albanian is powered by: Alternative Education L.L.C Këngë për fëmijë | LooLoo Kids in Albanian | Video të animuara për fëmijë #kengeperfemije #edukim #perralla

Romeo Veshaj x Ledri Vula - E Keni Dit (Official Video)

25662915
57996
3567
00:02:57
20.06.2023

Romeo Veshaj x Ledri Vula - E Keni Dit (Official Video) ✔️ Did you subscribe to 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 & 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 🎵 Melody Line: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗕𝗔𝗥𝗗𝗛𝗜 🎵 Lyrics by: 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢 & 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 & 𝗟𝗘𝗗𝗥𝗜 𝗩𝗨𝗟𝗔 & 𝗕𝗔𝗥𝗗𝗛𝗜 🎵 Mix Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 🎵 Layer vocal by: 𝗞𝗟𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗟𝗘𝗗𝗥𝗜 𝗩𝗨𝗟𝗔 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗞𝗟𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔​ : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with​ 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & ©️ DONALD & ROMEO & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Romeo #LedriVula #Folé

Këngët më të mira për Vitin e Ri | Ga Ga Këngë për fëmijë

13400
44
0
00:55:30
08.12.2023

Fundviti, ashtu si për të gjithë fëmijët në botë, është periudha më e preferuar e Benit! Ai i ka shkruar një letër Babagjyshit për dhuratën e tij të preferuar! 🧑‍🎄Gëzuar festat të gjithëve nga Beni dhe të gjithë ne këtu, në Ga Ga Këngë për fëmijë! Këngët tona festive janë të mrekullueshme dhe i bëjnë të gjithë fëmijët të bashkohen në ritmin e tyre magjik! Në Ga Ga Këngë për fëmijë ne e dimë që fëmijët janë të lumtur, kuriozë dhe krijues. Prandaj, kemi sjellur 3D animacione për fëmijë për të stimuluar imagjinatën e tyre dhe për t'i mbushur zemrat e tyre me gëzim dhe çudi! Shkarko aplikacionin për Andriod: 🤍 Shkarko aplikacionin për iOS: 🤍 🔔Bëni subscribe kanalin tonë për të parë video të reja çdo javë! 🤍 👍Bëni like faqen tonë në Facebook! 🤍 🎵Instagram: 🤍 🎵 🎵 🎵 Ga Ga Këngë për fëmijë është e licensuar nga LooLoo Kids. Teksti: Liridona Syla Inçizimi, miksimi dhe masterizimi: Dream House Studio Këndon: Margarita Daci Boshnjaku Producent: Arianit Fazliu LooLoo Kids in Albanian is powered by: Alternative Education L.L.C Këngë për fëmijë | LooLoo Kids in Albanian | Video të animuara për fëmijë #kengeperfemije #edukim #perralla

Ervis Behari - Kolazh 2 - Kenge Moj - Vizion Plus

11790
98
7
00:03:20
04.12.2023

Në një mbrëmje bashkë me Ervis Behari të ftuar special ADashnor Behari, Altin Sulku, Ylli Baka dhe Free MCs. 11 yje të këngës shqiptare, 11 emra të mëdhenj, me famë e admirues, e që garantojnë audiencë televizive, do të jenë pjesë e këtij edicioni të ri të “Këngë Moj”. Secili prej artistëve vjen me repertorin e tij më të mirë, superhite të karrierës së tij, por edhe këngë të cilat do të donte ti kishte ne repertorin e tij dhe që i sjell për herë të parë. Subscribe: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 #kengemoj #vizionplustv #ervisbehari

Binjaket Ismajli - Këngë Dasmash 2021

3864666
8276
256
00:08:33
18.06.2021

Video : MProduction Ork:Ardian Kastrati Sax : Astrit Osmani Solo : Egzon Bajraliu Produced by : MProduction Executive Producer : Mirton Xhekaj Follow Mproduction on… FB: 🤍 IG: 🤍 #MProduction #BinjaketIsmajli #KengeDasmash © & ℗ Mproduction All Rights Reserved

Noizy ft Dhurata Dora - Kallma

25883189
82262
2781
00:03:01
06.07.2023

Produced: Panda Music Written by: Noizy, Dhurata Dora, Tonic & Denk, Beat: DjR Beatz x Bannzz Mix: Tonic x Avaxus Master: Avaxus Musicvideo by: EnterMedia Styling: Monda, Dodona Avdiu Make-up: Sellma Hair: Kaci 2023 OTR Records

Dy dhe Dy bëjnë Katër (Me Tekst) - Këngë Për Fëmijë - Song for Children

640591
1667
0
00:02:55
14.05.2019

Dy dhe Dy bëjnë Katër - Një nga këngët më te bukura për fëmijë. E shoqëruar me tekstin e këngës. ˙·٠•●⇩ SHIKONI MË SHUMË VIDEO ⇩●•٠·˙ ►Njeshi dhe Zeroja - Këngë Për Fëmijë - Song for Children - 🤍 ►Unë dhe Kominoshet - Këngë Për Fëmijë - Song for Children - 🤍 ►Rosa ime Rik Rik Rik - Këngë Për Fëmijë - Song for children - 🤍 ►Kupa Me Kapak Kupa Pa Kapak - Këngë Për Fëmijë - Song for Children - 🤍 ►Pse Ashtu e Pse Kështu - Këngë Për Fëmijë - (Me Tekst) 🤍 ►Pse Ashtu e Pse Kështu - Këngë Për Fëmijë 🤍 ►Njëshi dhe Zeroja (Me Tekst) - Këngë Për Fëmijë - 🤍

MELINDA X BARDHI - MOS MA PRISH

4996523
97093
6922
00:03:08
07.12.2023

🤍ONIMA - 🤍 Stream or Download: 🤍 MELINDA X BARDHI - MOS MA PRISH Produced : Çelik Lipa ( SBS ENT ) Lyrics : Melinda & Bardhi Video : Entermedia Styling : Herolina The Brand Make up : Edita Abazi Hair : Shpresi Hair #Melinda #Bardhi #ditenmosmaprish #mosmaprish #ONIMA

ERVIS BEHARI - Nata e Tepelenës - Kenge moj - Kolazh (Official Video)

934113
1012
24
00:04:52
25.03.2023

ERVIS BEHARI - Nata e Tepelenës - Kenge moj - Kolazh (Official Video) ... ▶️ SUBSCRIBE: 🤍 🤍 🤍 🤍 ... #ErvisBehari #NataeTepelenës #KengeMoj #Kolazh

Haxhi Arapi -Jugu Ne Valle (Maratona - Kenge moj)

1360607
3745
199
00:04:41
07.09.2023

Muzika & ork Genci Malaj Record's Klarinete Kristi Cunaj Teksti Armand Trebicka llahute Adi Celmeta Violin Adi Malaj

SINAN VLLASALIU - ME NDIHMO (Official Video)

28426
685
32
00:03:09
09.12.2023

#gezuar2024 #sinanvllasaliu #arkivashqip Listen now SINAN VLLASALIU - ME NDIHMO (Official Video) Facebook: / arkivashqip Instagram: / arkivashqip Texti muzika Fatmir Muja Orkestrimi Nexhat Mujovi - Wirusi Producent Fatmir Muja #sinanvllasaliu #mendihmo #arkivashqip #gezuar2024

🍫Çokolata yummy yummy 👶 Ga Ga Këngë për fëmijë

5277585
2964
0
00:02:03
14.06.2022

Beni po argëtohet duke luajtur dhe duke ngrënë çokollatë me mikun e tij dino, Zigaloo. Një këngë e re origjinale për fëmijë. Të gjithë në botë e duan "çokolatën". A mund të imagjinoni një botë plot me çokollatë? Beni, Zigaloo dhe shoku i tyre, Bunny, po shijojnë udhëtimin e tyre në Tokën e çokolatës. Këndoni dhe kërceni së bashku me ta në këngët e famshme të fëmijëve . Në Ga Ga Këngë për fëmijë ne e dimë që fëmijët janë të lumtur, kuriozë dhe krijues. Prandaj, kemi sjellur 3D animacione për fëmijë për të stimuluar imagjinatën e tyre dhe për t'i mbushur zemrat e tyre me gëzim dhe çudi! Shkarko aplikacionin për Andriod: 🤍 Shkarko aplikacionin për iOS: 🤍 🔔Bëni subscribe kanalin tonë për të parë video të reja çdo javë! 🤍 👍Bëni like faqen tonë në Facebook! 🤍 🎵Instagram: 🤍 🎵 🎵 🎵 Teksti i këngës më poshtë! 👇 Uhoopa! Të gjithë fëmijët e duan çokollatën! Oh sa e shijshme! Është e ëmbël dhe na bën të lumtur! Një, dy, Një, dy, tre, katër! Çoko-çoko! Çoko-çoko-lata Çoko-çoko-lata! Të gjithë duan çokollatë! Çoko-çoko-lata Çoko-çoko-lata! Të gjithë duan çokollatë! Çoko-çoko Çoko-çoko! Çoko-çoko Çoko-çoko! Çoko-çoko-çoko-çoko-Çokollatë! Të këndojmë prapë! Çoko-çoko-lata Çoko-çoko-lata! Të gjithë duan çokollatë! Çoko-çoko-lata! Çoko-çoko-lata! Të gjithë duan çokollatë! Çoko-çoko Çoko-çoko Çoko-çoko Çoko-çoko Çoko-çoko-çoko-çoko - Çokollatë! E dua çokollatën! Është e ëmbël dhe e shijshme! Yummy! 🎵 🎵 🎵 Ga Ga Këngë për fëmijë është e licensuar nga LooLoo Kids. Teksti: Liridona Syla Inçizimi, miksimi dhe masterizimi: Dream House Studio Këndon: Margarita Daci Boshnjaku Producent: Arianit Fazliu LooLoo Kids in Albanian is powered by: Alternative Education L.L.C Këngë për fëmijë | LooLoo Kids in Albanian | Video të animuara për fëmijë #kengeperfemije​ #edukim​ #perralla

CU RREZOVA - BUM CU RREZOVA - Kenge per femije - I fell from the tree, Song for children

30486256
42572
0
00:02:03
07.03.2019

The song "I fell from the tree" is a new creation by Studio "Camarroket" accompanied by animated 3D video. - Orchestrated: BRUNO QERIMAJ - Worked with the vocal: ALMA STRAZIMIRI - Singed by: MEI DALLASHI - 3D Animation: ERVIN ZORBA - Created by Studio: "Çamarrokët" All right reserved "Camarroket"

Назад
Что ищут прямо сейчас на
kenge penhaligon's review Penhaligon's 그라대이션 십센티 Hi 火星 羅念 gur pare recipe 冰雪 原著 ducky unboxing 紫禁城 olivia fox cabane unexplained video 一週美股瞭望 市場 Yun 財政 震盪 擴張