Twitter AriaWiki Profil na naszej-klasie Profil na myspace.com Profil na Facebook.com Forum fanklubu 'Chimera' Grupa na Last.fm Profil na YouTube.com Arija.pl Historia Dyskografia Galeria Koncerty Księga gości Linki

Lwów, Trasa Крещение огнем, 07.10.2004

Na początek zaczniemy od setlisty

 1. Патриот (Patriot)
 2. Волонтёр (Volonter)
 3. Антихрист (Antichrist)
 4. Крещение огнём (Kreszczenie ogniem)
 5. Король дороги (Korol' dorogi)
 6. Кровь за кровь (Krov' za krov')
 7. Палач (Pałacz)
 8. Раскачаем этот мир (Raskaczaem etot mir)
 9. Обман (Obman)
 10. Зомби (Zombi)
 11. Штиль (Sztil)
 12. Там высоко (Tam vysoko)
 13. Осколок льда (Oskolok l'da)
 14. Баллада о древнерусском воине (Ballada o drevnerusskom voine)
 15. Битва (Bitva)
 16. Улица роз (Ulica roz)

Koncert (tym razem halowy) zaczął się w miarę planowo, wszystkie kawałki wykonane zostały świetnie, ale Krov za krov była po prostu majstersztykiem.

Podczas koncertu były efekty pirotechniczne, zamiast barierek przed sceną stał szpaler milicjantów - goście wieku na oko 17-18 lat (pewnie z łapanki w jakiejś szkole milicyjnej), dość przerażeni skaczącym im przed twarzami tłumem fanów.

Na miejscach siedzących, usytuowanych naprzeciw sceny, siedzielismy dokładnie na wprost śpiewającego Berkuta, a centralny widok na całą scenę wart był tych 80 hrywien. Berkut prawie po każdym utworze dziękował publiczności po ukraińsku (tyle, że ich "dziękuję" brzmi dokładnie jak nasze, hehe).

Obok nas siedziało dwóch facetów na oko po 50-tce, jeden z nich w marynarce i krawacie, siwy, z teczką i komórką w ręce. Opowiadał, że przyszedł na koncert prosto z biura i obawiał się, że mogą go z powrotem do pracy wzywać. Mówił, że po raz pierwszy widział koncert ARII parenaście lat temu w Moskwie. Po koncercie publika wychodziła grzecznie, nie było żadnych rozrób, ochrona hali oczywiście grzeczna i kulturalna (czego, niestety często nie można powiedzieć o ich polskich odpowiednikach).