Twitter AriaWiki Profil na naszej-klasie Profil na myspace.com Profil na Facebook.com Forum fanklubu 'Chimera' Grupa na Last.fm Profil na YouTube.com Arija.pl Historia Dyskografia Galeria Koncerty Księga gości Linki

Oświadczenie prasowe Artura Bierkuta

Bierkut

Skład:
Artur Bierkut - wokal
Aleksiej Strajk (ex-Master, ex-Strajk, Piligrim) - gitara, wokal
Igor "Bach" Morawskij - bas, wokal
Oleg "Kobra" Chowrin (ex-Master) - perkusja

Legenda rodzimej muzyki rockowej, znakomity wokalista grup Awtograf i Aria Artur Bierkut przedstawia swój zespół, nowe piosenki i program solowych koncertów!

Już tej jesieni usłyszycie absolutnie nowe piosenki z niepowtarzalnym wokalem Artura Bierkuta w połączeniu z huraganowymi aranżacjami autorstwa najlepszego gitarzysty rodzimej sceny rockowej Aleksieja Strajka i najpotężniejszą sekcją rytmiczną w osobach Olega Chowrina i Igora Bacha!

W chwili obecnej zespół Artura Bierkuta pracuje nad piosenkami na pełnowymiarowy album, który, niewątpliwie, stanie się jednym z najjaśniejszych i najbardziej wyczekiwanych muzycznych wydarzeń ostatnich lat! W oczekiwaniu na album zespół w najbliższym czasie wyda singiel, nad którym praca idzie pełną parą.

Równocześnie z wydaniem singla startuje trasa koncertowa po rosyjskich miastach. Na koncertach Artura Bierkuta będzie można usłyszeć zarówno całkiem nowe utwory, jak i sprawdzone hity Awtografa i Arii!

Data wydania singla oraz rozpiska koncertów zostaną opublikowane na oficjalnej stronie Artura Bierkuta http://www.arthur-berkut.ru już wkrótce!

Temat na forum http://forum.arija.pl/viewtopic.php?p=9284#p9284

Info za http://www.mastersland.com/index.php?content=4176